Voor genoemde auteurs kunt u terecht op de volgende websites of -logs:

Joost Baars: www.joostbaars.nl
Frans Budť: www.fransbude.nl

R.A. Cornets de Groot: http://www.cornetsdegroot.com

Maria van Daalen: www.mariavandaalen.nl

Stefan Hertmans: www.stefanhertmans.be

Ingmar Heytze: www.heytze.nl

Rozalie Hirs: www.rozalie.com

Peter Holvoet-Hanssen: www.kapersnest.be

Lucas HŁsgen: www.kirogi.demon.nl

Jos Joosten: http://members.chello.nl/~jos.joosten/

Marc Kregting: kregtingarchief.blogspot.com

http://dehoningpot.blogspot.com/

Lucebert: www.lucebert.net

Sharog Heshmat Manesh: www.cultuurbedrijfphoenix.nl/index.html

Tonnus Oosterhoff: www.tonnusoosterhoff.nl

DaniŽl Rovers: www.danielrovers.nl
Sybren Polet:
www.sybrenpolet.nl

Samuel Vriezen: www.xs4all.nl/~sqv/

http://blogger.xs4all.nl/sqv/

Sharog Heshmat Manesh: http://www.cultuurbedrijfphoenix.nl/links.html

 

Mijn uitgevers zijn te vinden op de volgende websites:

Stichting Kunstuitleen Zeeland: www.kunstuitleenzeeland.nl

Historische Uitgeverij: www.histuitg.nl

Vantilt: www.vantilt.nl

Wereldbibliotheek: www.wereldbibliotheek.nl

 

Tijdschriften:

Dietsche Warande & Belfort: www.dwb.be

Ons Erfdeel: www.onserfdeel.nl

Parmentier: www.literairtijdschriftparmentier.nl

Deus ex Machina: www.deusexmachina.be

Revolver: www.revolver-literair.be

Yang: www.yangtijdschift.be

Poeziekrant: www.poeziecentrum.be

freespace Nieuwzuid: www.nieuwzuid.be

 

 

Manifestaties
www.zomersprookjes.nl

www.tolhuistuinfestival.nl
www.poŽziefestival.nl
 

Waarom dit niet eens geprobeerd:

De Jan Campertstichting: www.jancampertstichting.nl

Vlaams Fonds voor de Letteren: www.fondsvoordeletteren.be

Stichting Fonds voor de Letteren: www.fondsvoordeletteren.nl

Het Nederlands Literair Productie- en Vertalingen Fonds: www.nlpvf.nl 

http://schrijvers.pagina.nl.

Salon voor literatuur en poŽzie Van Kooij & Ravens Bergen: www.vkr.nl

Studio Nieuwe Gronden: www.sngfilm.nl

www.wijvertrouwenstemcomputersniet.nl

 

 

wilt u advies over grondwater of zaalvoetbal of Tai Chi

www.grondwateradvies.com

www.tantoeboeng.nl

Tai Chi  Hans Poot

 

naar beginpagina